Intern, Low-code Platform Developer

Miejsce pracy: Kraków
Wszystkie rekrutacje prowadzimy zdalnie.

Dlaczego warto?

Praca w VSoft to kultura organizacyjna, jasne zasady zatrudnienia i dbałość o rozwój pracowników, a dzięki temu fantastyczna atmosfera! Do naszego zespołu zapraszamy studentów i absolwentów.  Uczestnicy programu stażowego biorą udział w projektach wymagających odpowiedzialności i kreatywności, którzy pod okiem naszych specjalistów przygotowują się do samodzielnego realizowania zawodowych wyzwań. Jeśli jesteś osobą samodzielną i żądną wiedzy, która chce się rozwijać zawodowo – dołącz do nas już dziś!

Co możesz zyskać?

  • udział w realizacji ciekawego projektu,
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych w oparciu o platformę typu low-code,
  • doświadczenie w pracy zespołowej w metodyce Scrum,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość stałego zatrudnienia w VSoft.

Dla kogo?

Program stażowy VSoft Academy  adresowany jest do studentów III, IV lub V roku, jak również absolwentów ze stażem zawodowym nie dłuższym niż rok:

  • lubiących rozwiązywanie problemów,
  • posiadających ogólną wiedzę w zakresie informatyki, algorytmiki i baz danych,
  • kreatywnych i chętnych do nauki,
  • myślących analitycznie.

Co oferujemy?

Udział w miesięcznym płatnym programie stażowym, który umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności, jak również możliwość zaliczenia obowiązkowych praktyk studenckich. Co więcej, najlepsi uczestnicy programu otrzymają szansę dołączenia do naszego zespołu po ukończeniu stażu!

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji, jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

Intern, Low-code Platform Developer

miesięczny

Udostępnij:

To co, dołączysz do #VSoftTeam?

Kontakt

Masz pytanie odnośnie rekrutacji? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odpowiedzi na pytania udzieli Ci:

Natalia Sambak
Specjalista ds. HR

Trwa rekrutacja na staże wakacyjne!