Stażysta/Programista

Miejsce: Kraków
Wszystkie rekrutacje prowadzimy zdalnie.

Dlaczego warto?

Praca w VSoft to kultura organizacyjna, jasne zasady zatrudnienia i dbałość o rozwój pracowników, a dzięki temu fantastyczna atmosfera! Do naszego zespołu zapraszamy studentów i absolwentów.  Uczestnicy programu stażowego biorą udział w projektach wymagających odpowiedzialności i kreatywności, którzy pod okiem naszych specjalistów przygotowują się do samodzielnego realizowania zawodowych wyzwań. Jeśli jesteś osobą samodzielną i żądną wiedzy, która zna środowisko .NET i chce się rozwijać zawodowo – dołącz do nas już dziś!

Co możesz zyskać?

  • udział w realizacji ciekawego projektu,
  • doświadczenie w programowaniu w technologiach Microsoft,
  • pracę w elastycznych godzinach,
  • możliwość stałego zatrudnienia w VSoft.

Dla kogo?

Staż w VSoft Academy przeznaczony jest dla studentów III, IV lub V roku jak również absolwentów ze stażem zawodowym nie dłuższym niż rok:

  • lubiących pracę zespołową,
  • znających środowisko .NET, a w szczególności C#,
  • kreatywnych,
  •  myślących analitycznie.

Co oferujemy?

Udział w miesięcznym płatnym programie stażowym, który umożliwi Ci zdobycie nowych umiejętności, a także zaliczenie obowiązkowych praktyk studenckich. Co więcej, najlepsi uczestnicy programu otrzymają szansę dołączenia do naszego zespołu po ukończeniu stażu!

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji, jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

Stażysta/Programista

miesięczny

Udostępnij:

To co, dołączysz do #VSoftTeam?

Kontakt

Masz pytanie odnośnie rekrutacji? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odpowiedzi na pytania udzieli Ci:

Natalia Sambak
Specjalista ds. HR

Trwa rekrutacja na staże wakacyjne!