International Key Account Manager

Kraków | Bonarka Business Center | Praca zdalna lub hybrydowa | UoP, B2B
Wszystkie rekrutacje prowadzimy zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i za granicą (B2B) poprzez aktywne działania handlowe
  • Utrzymywanie relacji, wsparcie oraz rozwój współpracy z obecnymi Klientami
  • Zarządzanie procesem sprzedaży: przygotowywanie, koordynowanie i wdrażanie ofert sprzedaży i umów biznesowych
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie prezentacji produktu VSoft Mobile Workforce i szkoleń produktowych dla Klientów
  • Budowanie świadomości marki, m.in. poprzez własne, aktywne działania, udział w branżowych targach w tym międzynarodowych
  • Wparcie dla działań marketingowych
  • Analiza trendów rynkowych (Product Discovery) – działań konkurencji, potrzeb Klientów
  • Współpraca z kierownictwem, zespołami sprzedaży, marketingu i rozwoju produktu

Wymagania:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów (mile widziana sprzedaż produktów IT)
  • Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi, również na arenie międzynarodowej
  • Łatwo nawiązujesz i budujesz długotrwałe relacje biznesowe
  • Cechują Cię umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz kreatywność
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie wyzwania
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Duże możliwości handlowe i rozwojowe – będziesz miał/a możliwość pracy w branży IT, sprzedaży nowoczesnego produktu jakim jest aplikacja VSoft Mobile Workforce dla szerokiego grona odbiorców
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru przez Ciebie) oraz system premiowy
  • Elastyczny system pracy (praca zdalna/hybrydowa)
  • Benefity: opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, eventy firmowe, paczki niespodzianki, miejsce parkingowe
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Wysoką niezależność i możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • VSoft to Ludzie! – gwarantujemy fantastyczną atmosferę w najlepszym zespole na świecie!
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji, jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)”.

Hybrydowa

To co, dołączysz do #VSoftTeam?

Kontakt

Masz pytanie odnośnie rekrutacji? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odpowiedzi na pytania udzieli Ci:

Natalia Jędrzejek
Specjalista ds. HR

Trwa rekrutacja na staże wakacyjne!